افزودنی مکمل گچ گیپتون

گچ گیپتون، گچی با چسبندگی بسیار بالا است که برای گچ کاری دیوارهای صاف بتنی و سیمانی، تیغه های برشی، فوم و یونولیت و … مناسب می باشد. این محصول همچنین برای چسباندن دیوار های پیش ساخته گچی، سقف کاذب، سقف یونولیتی، قطعات گچی، گچبری های پیش ساخته و … به یکدیگر و به سطوح زیر کار کاربرد دارد.

افزودنی ویژه ای که شرکت پردیس نگین به عنوان یک مجموعه علمی-تحقیقاتی-دانشگاهی و تولید کننده تخصصی انواع افزودنی های گچ برای تولید گچ گیپتون ارائه می نماید ویژگی های منحصر به فردی از قبیل سختی و مقاومت بالا، چسبندگی فوق العاده و ثبات حجم و عدم بروز ترک در محصول خشک نهائی را در گچ ایجاد می نماید.

روش استفاده: این افزودنی می بایست به صورت خشک با گچ مخلوط و هموژن گردد. برای این افزودنی حدود مصرف ۰/۸ تا ۱/۱ درصد پیشنهاد می شود تا چسبندگی نسبتا خوبی را در گچ ایجاد نماید و بسته به میزان چسبندگی درحین کار و نیز چسبندگی به سطوح مورد انتظار پس از خشک شدن می توان درصد بهینه را تعیین نمود. در زمان مصرف این افزودنی می بایست روانی و زمان گیرش را مدنظر قرار داد. درصد مصرف افزودنی به صورت جایگزینی با گچ می باشد. یعنی درمجموع می بایست مجموع درصدهای افزودنی و گچ برابر با ۱۰۰% گردد.

 

میزان مصرف پیشنهادی: میزان مصرف افزودنی مکمل گچ گيپتون به میزان ۰/۸ تا ۱/۱ % معادل ۸ تا ۱۱ کیلو در هر تن می باشد.

رنگ: سفید-سفید شیری

دانه بندی: مش ۱۲۰

بسته بندی: کیسه های پلی پروپیلن دولایه ۱۵ کیلوگرمی

شرایط انبار داری:

  • زمان مصرف ۶ ماه از تاریخ تولید توصیه می گردد.
  • کیسه ها باید در محل خشک روی پالت ها و دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شوند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزودنی مکمل گچ گیپتون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست